$Title

O nas


17.12.2013r

          Mając na uwadze potrzeby naszych odbiorców sukcesywnie wprowadzamy nowe, innowacyjne usługi, aby w wygodny i niedrogi sposób zaspokoić wymagania klientów dotyczące zakupu i dostawy wymarzonego pojazdu.

          Wielu z Państwa nie ma wiedzy z dziedziny techniki i motoryzacji. W związku z tym w celu oględzin pojazdu zatrudnia mechaników. Ci z kolei często nie posiadają umiejętności z zakresu technik negocjacji.  Natomiast Państwo podchodzą bardzo emocjonalnie do zakupu pojazdu. To wszystko może doprowadzić do wielu niechcianych i niepotrzebnych negatywnych sytuacji.
Wśród Państwa znajdą się też osoby, które po prostu nie mają czasu ani chęci zajmować się zakupem i rozmowami ze sprzedawcą.

Wszystko możemy zrobić za Was! Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę techniczną i umiejętności. Znamy tajniki negocjacji. Znamy „sztuczki”, którymi posługują się nieuczciwi sprzedawcy. Potrafimy ograniczyć do minimum ryzyko przy zakupie przedmiotu, co pozwoli zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy oraz stres.

W związku z powyższym oferujemy:
- oględziny przedmiotu,
- ocenę stanu technicznego,
- negocjacje ceny z dostawcą,
- sprawdzenie wymaganej dokumentacji do rejestracji.
A nawet:
- dostawę do miejsca odbioru.
Jeśli będzie taka potrzeba możemy pośredniczyć przy załatwieniu wszelkich formalności kredytowych czy leasingowych.
Państwa zadaniem jest tylko wskazanie pojazdu z przedstawionych ofert.

          Pewnie części z Was nasuwa się pytanie: „Po co taka usługa? Przecież można to zlecić rzeczoznawcy.” Nie do końca. Rzeczoznawca, czy biegły z dziedziny techniki motoryzacji sporządzi „suchą” ocenę stanu technicznego. Nie wskaże czy np. po dokonaniu niewielkich inwestycji, lub usunięci drobnych usterek przedmiot będzie w dobrym stanie technicznym i nadal atrakcyjny cenowo.  Można również zlecić rzeczoznawcy dodatkowe badanie mające na celu ocenę wartości. Ale w niej również próżno szukać wskazówek czy konkretny towar warto zakupić.

          Więc….. decyzja należy do Państwa.
Zapraszam do współpracy!

 

05.05.2011r

Szanowny Kliencie!


  Mając kilkunastoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wiem, czego od sprzedawcy oczekuje odbiorca.  Dlatego wraz z profesjonalną dostawą pojazdów zapewniam szereg usług związanych z:

1. Finansowaniem; Proponuję pomoc w załatwieniu korzystnych form finansowania za pośrednictwem znanych i liczących się na rynku instytucji bankowych oraz towarzystw leasingowych. W ofercie finansowej posiadam kredyty oraz leasingi na zasadach uproszczonych.  Całą procedurę w większości przypadków można zakończyć w ciągu kilku godzin.

2. Ubezpieczeniem; Posiadam licencję agenta ubezpieczeniowego. Warunki ubezpieczenia w zakresie OC i AC dopasowywane są indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

3. Usługi związane z przygotowaniem pojazdu do dalszej, bezproblemowej eksploatacji w zakres których, wchodzi między innymi: polerka i renowacja powłoki lakierniczej, przeglądy okresowe, badanie powłoki lakierniczej specjalistycznym przyrządem, diagnostyka komputerowa i geometria układu jezdnego.

4. Dostawa zakupionego pojazdu. Każdy przedmiot nabyty w mojej firmie może być dostarczony specjalistycznym środkiem transportu pod wskazany adres według cennika:
- motocykle, motorowery, skutery wodne i przyczepy 1,0 zł/km
- samochody osobowe 2,0 zł/km
- samochody dostawcze do 3,5 t DMC 2,5 zł/km
- pozostałe według indywidualnych ustaleń.

5. Organizacja wyjazdów z klientami po auta do Niemiec i krajów Beneluksu. Posiadam wymagane świadectwo kwalifikacji zawodowych na przewóz osób. Realizuje indywidualne zamówienia dotyczące dostawy  zleconego pojazdów.

 

6. Sprzedaż części nowych i uzywanych.

 Wszystkie auta nabyte w mojej firmie mogą posiadać ubezpieczenie kosztów naprawy pojazdów samochodowych  i assistance w ramach programu Autoprotect Warranty lub po wykonaniu pełnego przeglądu okresowego, pisemną gwarancję sprzedawcy.

 

 Uzupełnieniem działalności mojej firmy jest wynajem samochodów osobowych i dostawczych, przyczep towarowych, kempingowych i specjalistycznych autolawet. Warto pamietać, że poszkodowany w kolizji i czy wypadku ma prawo do pojazdu zastepczego z OC kierowcy-sprawcy.Ubezpieczyciel musi pokryć koszty wynajmu pojazdu zastepczego za faktyczny okres naprawy.

 

 W swojej pracy nastawiam się nie na szybki zysk, ale na wysoką jakość świadczonych usług. Motoryzacja to nie tylko źródło dochodu, to przede wszystkim pasja i sposób na życie. 

                                                                                                 z poważaniem,

                                                                                              Tomasz Zachwieja
 

Uwaga! 

 Ogłoszenia są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy podczas emisji anonsu lub nieaktualność ogłoszenia.